טופסי רישום לישיבה

בשורה טובה ניתן לעשות את תהליך הרישום לישיבה גם באמצעות האתר. לטופס רישום, היכנסו לכתבה המלאה

קרא עוד

ממשיכים להוסיף בתורה!

ההתעוררות הגדולה בלימוד התורה מתחזקת אף יותר עם סיום המגבית. הת’ ממשיכים לקבל על עצמם הוספה בלימוד מתוך רגש של שמחה והודי’ה להשי"ת על הנס הגדול שנעשה בהצלחתה המופלאה של המגבית והבטחת מבנה הקבע של הישיבה.

קרא עוד

שמחה מיוחדת עם סיום המגבית להצלת בנין הישיבה

בהתגייסות מעוררת השתאות של כלל אנ"ש ורבני חב"ד, הוסרה סכנת הפינוי של ישיבת חסידי חב"ד ליובאוויטש צפת, עם השגת למעלה מ-24 מיליון ש"ח לרכישת בניין הישיבה והרחבתו. עם היוודע דבר ההישג פרצו התמימים בריקודי שמחה והודיה שנמשכו להתוועדות סוערת בהשתתפות רבני הישיבה שעוררו את התמימים להוסיף חיל בלימודם

קרא עוד

שיעור כללי מאת הרב וילשאנסקי - גלריה

למרות הלחצים האדירים המונחים על כתפיו והקמפיין להצלת ישיבת חב"ד צפת, ראש הישיבה הרב יוסף יצחק וילשאנסקי, לא ויתר על קביעותו ומסר בצהרי היום את ה’שיעור כללי’ במהלכו הקיף בסגנונו העיוני והנפלא את עיקרי הסוגיה הנלמדת "מעילה – פטור מזיק הקדש" לאור תורתו של הרבי מלך המשיח

קרא עוד

חיות חסידית בהתוועדות כ”ד טבת עם הרב יורקוביץ

רב קהילת חב"ד בלוד ומרבני מכון הלכה חב"ד הרב ברוך בועז יורקוביץ’ התוועד אתמול בהיכל הישיבה לרגל כ"ד טבת, יום הסתלקות כ"ק אדמו"ר הזקן. במשך שעות ארוכות התוועד בנוגע לעניינו של בעל ההילולא, ועורר את התמימים ללמוד את תורתו בעיון

קרא עוד

יום בישיבה

טעימה אותנטית מיום לימודים בישיבה יחד עם ריקודי השמחה הספונטניים שפרצו עם היוודע בשורת שחרורו של ר’ שלום מרדכי הלוי שיחי’ רובאשקין - גלריית תמונות.

קרא עוד

תלמידי התמימים התאחדו עם כינוס השלוחים העולמי

תלמידי התמימים בישיבת חסידי חב"ד בצפת השתתפו באירוע מושקע במיוחד, לרגל כינוס השלוחים העולמי המתקיים בימים אלו בחצרות קדשנו. הבחורים הפיקו באנקעט מרשים במהלכו שמעו דברים על עבדות השליחות היחידה שנותרה: קבלת פני משיח צדקנו בפועל ממש

קרא עוד

120 לתות”ל: מעמד מרשים לסיום מבצע תורה בצפת

מעמד שכולו הוד והדר, נחת עצום לרבי שליט"א מלך המשיח התקיים לרגל יום התייסדות ישיבת תומכי תמימים – 120 שנה, ובמסגרת אירועי 40 שנה ליסודה של ישיבת חסידי חב"ד ליובאוויטש צפת עיה"ק: סיום מבצע תורה במהלכו למדו מאה תמימים את מסכת כתובות ושלחן ערוך אדמו"ר הזקן – הלכות פסח בעל פה

קרא עוד

עם סיום ימי התשלומין - כינוס תורה מרתק בהיכל הישיבה

בהתאם להוראות הקדושה של הרבי מלך המשיח, התקיים כינוס תורה מלא בתוכן עשיר ומרתק. הכינוס נפתח בשיעורו המיוחד של ראש הישיבה הרב ווילשאנסקי שליט"א, על מהותו ועניינו של כינוס תורה ולאחמ"כ פלפל בגדר דין מעילה ושייכות תוכנו לעניין חג השבועות, בכוחו של איש הישראל להחדיר קדושה ב’חפצא שבעולם, לאחר מכן נשא דברים הרב יצחק אייזיק שי’ לנדא שביאר בסגנונו המיוחד את דיני תרומות ומעשרות בזמננו, נציגי הת’ הת’ דוד שי’ מיכאלאשווילי והת’ שלום שי’ טל פילפלו בסוגיות בנגלה ובחסידות בנושאים הנלמדים בישיבה. הרב מנחם מענדל הראל העביר נקודה מיוחדת בגדר מצוות תלמוד תורה ממחשבה ובדיבור ובנפ"מ לעניין ברכות התורה. הרב וואלף מסר משא מאלף בענייני גאולה ומשיח בפרשיות התורה ובהפטרות. את הכינוס הנחה בטוב טעם הת’ טוביה גינזבורג.

קרא עוד

התמימים הביאו יותר מ3000 ילדים לשמיעת עשרת הדברות

בפעילות מאומצת ומורחבת של תלמדי התמימים בניהול איגוד תלמידי הישיבות בישיבה הקטנה והגדולה, וישיבת חנוך לנער בצפת הצליחו להביא יותר מ-3000 ילדים לשמיעת עשרת הדברות בבתי הכנסת בשכונות השונות בעיר, זאת מלבד הקריאות בבתי כנסיות חב"ד הפזורים בעיר. המפליא והמשמח שגם לאחר סגירת המודעה ופרסומה, הצטרפו עוד ועוד בתי כנסת להשתתפות במבצע החשוב והמיוחד כרצונו של הרבי מלך המשיח, כך שהגיעו ל30 מוקדים שונים של קריאת עשרת הדברות. הילדים השתתפו בתוכנית מיוחדת שהוכנה על ידי תל’ התמימים כשבאירוע הגדול והמרכזי בהיכל הישיבה בהשתתפות למעלה מ-400 ילדים והוריהם התקיים מופע מיוחד של מנחם שרון.

קרא עוד

בפעם ה40+ התמימים קיבלו את אלפי העולים למירון

כמסורת תלמידי הת’ מזה עשרות שנים, גם בשנה זו קיבלו התמימים את פני העולים לציון הרשב"י במירון בל"ג בעומר. במאהל יפהפה שהוקם הכניסה ליישוב, התיישבו אלפי יהודים לכתוב לרבי ולצידם עשרות תמימים שסייעו להם בכתיבה ובהבנת תשובותיו של הרבי באמצעות האגרות קודש, במהלך היום זיכו הת’ למעלה מ-1000 יהודים בהנחת תפילין, הפיצו מאות ספרי חסידות ועוד ועוד.

קרא עוד

תלמידי התמימים הובילו עשרות תהלוכות, בצפת ובסביבתה ובעוד עשרות ערים ויישובים ברחבי הארץ

בל"ג בעומר התפרשו מאות התמימים, על ערים רבות ברחבי הארץ והובילו את התהלוכות לכבודו של רשב"י כהוראת הרבי מלך המשיח. עשרות בתי חב"ד ברחבי הארץ שפנו לישיבה לקבל תמימים לסיוע בהפעלת התהלוכות נענו בחיוב, והללו הובילו בהצלחה ובשמחה את התהלוכות המיוחדות.

קרא עוד

אלפי ילדים צפויים להשתתף במבצע עשרת הדברות

באיגוד תלמידי הישבות נערכים למבצע שמיעת השרת הדברות בחג השבועות - כהוראת הרבי מלך המשיח. תלמידי התמימים יתפזרו בכל שכונות העיר, ומצפים לאלפי ילדים שישתתפו בתוכניות המיוחדות.

קרא עוד

הורי הת’ מגיעים ללמוד עם בניהם בזאל

הורי הת’ מנצלים את ימי הקיץ הארוכים, לקפוץ לישיבה לזמן קצר ללמוד עם בניהם היקרים.

קרא עוד

הזאל קיבל פנים חדשות

הפתעה גדולה ציפתה לתלמידי התמימים, בהגיעם לזאל (היכל הישיבה) בתחילת זמן הקיץ, קיבל את פניהם השמחות זאל עם ’פנים חדשות’. במשך ימי ’בין הזמנים’ עמלו עובדי הישיבה על שיפוץ תקרת הזאל והחלפתה. התמונות לפניכם . .

קרא עוד

איגוד תלמידי הישיבות בכינוס י”א ניסן למאות מילדי העיר

מאות מילדי צפת מילאו את אולם האירועים המרכזי בעיר צפת - בית יגאל אלון, לחגוג יום הולדת לרבי מלך המשיח. בארגונם של הת’ באיגוד תלמידי הישיבות. למשך שעתיים תמימות ישבו הילדים חיילי צבאות ה’ ממגוון המגזרים בעיר כשהם מרותקים למקומותיהם וחוו תוכנית מיוחדת ויוצאת דופן, שהועברה בטוב טעם על ידי נגן הכליזמר ר’ חיים קומער ור’ לוי קרישנזפט. התכנית כללה חידון תחרותי לקראת חג הפסח, שירי החג, סיפורים נפלאים על החג ומשמעויותיו, צפו בווידאו של הרבי וקיבלו החלטות טובות לקראת יום הולדתו והשתתפו בהגרלת פרסים יוקרתית.

קרא עוד

התמימים מצטיינים בלימוד הלכה - קרן ר”מ תומכת ומעודדת

עשרות תלמידי התמימים שוקדים באופן מיוחד בלימוד ההלכה בעיון מתוך שלחן ערוך הרב, לקראת חג הפסח נבחנו 40 ת’ על הלכות פסח בעיון. כעת החלו בלימוד עיוני של הלכות שבת. קרן ר"מ החליטה לתמוך הת’ העניקה למצטיינים פרסי עידוד, וכן כרטיס טיסה לרבי מלך המשיח הוגרל בין המצטיינים.

קרא עוד

תלמידי הישיבה, מהמצטיינים במבחני שערי הוראה על שולחן ערוך הרב

  • אתר הפעילות של ישיבת חב"ד צפת SITE ACTIVITIES OF THE CHABAD YESHIVA IN ZEFAT- SAFED
  • חדשות פעילות

קרא עוד

התמימים מתכוננים ליו”ד -י”א שבט בהוספה בהפצת המעיינות - ייסוד 40 שיעורי תניא חדשים בבתי הכנסיות בעיר

כהמשך להתעוררות הגדולה בהתוועדויות י"ט כבלו בבתי הכנסת ברחבי העיר וכהכנה ליו"ד שבט, יזמו הת’ מהלך של הקמת רשת שיעורי תניא ובתיאום עם 40 צבאי בתי כנסת בעיר יחלו הת’ במסירת שיעור שבועי קבוע בתניא. בתמונה. אסיפת ההכנה שאורגנה על ידי האחרים על המבצע

קרא עוד

התוועדות מרוממת עם השליח הרב לידר

חוויה מיוחדת במינה של נתחזקות בהתקשרות לאילנא דחיי, הוד כ"ק אדמו"ר מלך המשיח, חוו התמימים בהתוועדות מיוחדת במינה עם שליח הרבי באוסטרליה הרב דוד לידר, שחיזק את התמימים בהתוועדות מיוחדת עם החיות האופיינית לו.

קרא עוד

עמוד 1 מתוך 8